İPHONE 8 KABLOSUZ ŞARJ ÖZELLİĞİ KESİNLEŞTİ

İPHONE 8 KABLOSUZ ŞARJ ÖZELLİĞİ KESİNLEŞTİ

Apple merakla beklenen telefonu iPhone 8’i Eylül ayında tanıtmayı planlıyor. Bugün edinilen bilgilere göre iPhone 8 kablosuz şarj özelliği ile ön plana çıkıyor. Apple’ın iOS 11’de HomePod kullanımı için geliştiricilere sunduğu güncelleme, sanki bir define haritası gibi geliştiriciler tarafından derinlemesine mercek altına alındı. Yeni geliştirilen bu yazılımda iPhone 8’in tasarımı, ekran boyutu ve yüz tanıma özelliklerinden sonra kablosuz şarj özelliği ile ilgili bilgiler ortaya çıktı.Yeni İphone 8 kablosuz şarj özelliği ile gelecek.

İPHONE 8 in KABLOSUZ ŞARJ ÖZELLİĞİ KESİNLEŞTİ

Bazılarına göre Apple’ın yanlışlıkla medyaya sızdırdığı HomePod yazılımındaki bazı kodlar iPhone 8’in daha tanıtılmadan ortaya çıkmasına olmasına sebep oldu. Yazılımda yeni iPhone 8 in tasarımı, kızıl ötesi ile yüz tanıma sistemi, ekranda Touch ID olmayacağı ve yüksek çözünürlükte 3k ekrana sahip olacağı gibi bazı detaylar ortaya çıkmıştı.

Uzun zamandır konuşulan iphone 8 in kablosuz şarj özelliği de Redditte paylaşılan kodlarla birlikte ortaya çıkmış oldu. Tabiki geliştirilen bu özellik geleneksel kablosuz şarj, yani endüktif şarj sistemi diye adlandırılmaktadır. Bu sistemin geliştirilmesiyle birlikte doğal olarak iPhone 8 de hızlı şarj özelliği de mümkün olacak.

Karşınızda yepyeni cam tasarımıyla iPhone 8. Dünyanın en sevilen kamerası olacak. Bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en güçlü ve en akıllı çipe sahip. Tam anlamıyla zahmetsiz bir şekilde, kablosuz şarj olabliyor. ve daha önce mümkün olmayan artırılmış gerçeklik deneyimleri sunuyor. iPhone 8. iPhone’un yeni nesli olacak.

BENZER HABER:  2022 Asya Olimpiyatları için eSpor gelişmesi
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
100237
USD/EUR
1,1022
Amerikan Doları
1,55543
Euro
6,5049
İngiliz Sterlini
7,3683
Japon Yeni
5,488
Rus Rublesi
1,4828
SA Riyali
1,3702
Altın
0,60892
Son Güncelleme: 22.09.2019 02:30
  • YENİ
  • YORUM