Türkiye hedefinden bizi döndürmeye kimsenin gücü yetmeyecek!

Türkiye hedefinden bizi döndürmeye kimsenin gücü yetmeyecek!

Başbakan Binali Yıldırım, partisinin Ankara İl Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’nde konuştu. Yıldırım, “Artık kesintisiz demokrasiden, hukuk devletinden, milli iradenin mutlak hakimiyetinden geriye dönüş yoktur. Büyük ve güçlü Türkiye hedefinden bizi döndürmeye kimsenin gücü yetmeyecek” mesajı verdi

Başbakan Binali Yıldırım partisinin Ankara İl Gençlik Kolları beşinci Olağan Kongresine katıldı. Başbakan Yıldırım, kongrede yaptığı konuşmada şu mesajları verdi.

15 Temmuz destanının merkezi Ankara’nın yiğit insanlarını selamlıyorum. Dünyanın dört bir yanında bulunan polisimizi, kahraman Mehmetçiğimizi sevgiyle selamlıyorum. Bütün şehitlerimize Allahtan rahmet dilerim. Bu zamana kadar sevgili gençler, AK kadrolarda görev yapan emek veren tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Hayatını bu yolda kaybeden yol arkadaşlarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum. Gücümüze güç katan tüm gençlerimize, tüm yol arkadaşlarımıza selam yolluyorum. Gençler size Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletiyorum. Bugün Cumhuriyetimizin, demokrasimizin kalbinin attığı yerde Ankara’dayız. AK Parti iktidarı olarak 16 yıldır Ankara’ya çok büyük dönüşüm ve değişim yaşattık. Bugün bir başka güzel baş şehrimiz var. Ankarayı dünyanın sayılı güzel baş şehirlerinden biri yaptık.

GENÇLER SEÇİME GİDİYORUZ

Yıldırım sizin gibi seçimlere hazır gençler. Sevgili gençler seçime gidiyoruz. Cumhurbaşkanımızın ilan ettiği seçim kararı dün Mecliste onaylandı. Milletimiz için hayırlı uğurlu olsun. Ankara bizi bekliyor. 24 Haziran da yeni bir zafere hazır mısınız ? AK Parti olarak bütün seçimlerden milletimizin desteği ile zaferle çıktık. İnşallah 24 Haziran da da aynı zaferi yaşayacağız. Bu başarının ardında sizlerin alın teri ve inancı var. Bu hareket enerjisini sizlerden, gençlerden alıyor. O halde Ankara’da yeni bir destan yazacak mıyız? Siz  evet diyorsanız bu iş bitmiştir. Ben de sizin kadar aynı heyecanı yaşıyorum şeklinde konuştu.

BENZER HABER:  Ümit Özdağ'ın YSK tepkisi dinmiyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
119802
USD/EUR
1,1022
Amerikan Doları
0,63503
Euro
7,9458
İngiliz Sterlini
5,5877
Japon Yeni
20,0826
Rus Rublesi
1,403
SA Riyali
0,098
Altın
6,1
Son Güncelleme: 29.01.2020 02:36
  • YENİ
  • YORUM