Beykent Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

Beykent Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

Beykent Üniversitesi Yüksek Öğretim Kanunu gereğince çeşitli alanlarda olmak üzere 7 tane öğretim görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde.

2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu öğretim üyeliğine atanma yönetmeliğine göre, aranan şartlara haiz olmakla birlikte özlük hakkı iş kanununa bağlı olarak Fen Edebiyat Fakülte ve MYO’ ya farklı branşlarda olmak üzere 7 öğretim üyesi alınacaktır. Kadrolar tam zamanlıdır.

7 Öğretim Görevlisi Alımı Yapılacak

Resmi Gazete’ de yayınlanan ilan ile birlikte Beykent Üniversitesi öğretim görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Başvuru yapılacak olan fakülte ya da bölümün belirtildiği dilekçeye ek olarak, yurt dışında eğitim alanlar denklik belgesini, doçentlik kadrosuna başvuracaklar öğretim belgelerini, doçentlik belgelerini ve bilimsel çalışmalarını gösteren 4 takım dosyayı teslim etmelidir. Doktor unvanına başvurmak isteyenlerin, yine dilekçede başvuru yapacakları bölümü belirtmek kaydı ile, öğrenim belgesi ve bilimsel çalışmaların verilmesi gerekmektedir.

Başvurular Personel Daire Başkanlığına Yapılacak

İlanın Resmi Gazete’ de yayın tarihi 20 Kasım’ dır. Bu tarihten itibaren bu kadrolara yerleşmek isteyen akademisyen adaylarının Beykent Üniv. Personel Daire Başkanlığı’ na yukarıda bahsi geçen evraklar ile birlikte şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Ayrıca posta yoluyla başvurular da alınmakta olup, elektronik ortamda yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru evraklarının posta ile gönderilmesi sebebi ile meydana gelen gecikmeler başvuran kişinin sorumluluğundadır. Eksik belge ile başvuru yapılması durumunda, başvurular kabul edilmeyecektir.

Fakülte / Yüksekokul Bölüm  Adı Unvan
Fen – Edebiyat Tarih Doçent
İngilizce Tercüman Doktor
MYO Odyometri Doktor
Dış Ticaret Doktor
Patoloji Laboratuvar Teknikleri Doktor
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Doktor
Lojistik Doktor

1 Adet doçent unvanında Tarih bölümüne, 1 doktor ingilizce tercümanlık bölümüne, 1 adet doktor öğretim üyesi odyometri bölümüne, 1 adet doktor öğretim üyesi dış ticaret bölümüne, 1 adet doktor öğretim üyesi patoloji laboratuvar teknikleri bölümüne, 1 adet doktor öğretim üyesi tıbbi laboratuvar teknikeri bölümüne ve 1 adet doktor öğretim üyesi lojistik bölümüne alınacaktır. 5 Aralık 2018 tarihine kadar başvuruların yapılması gerekiyor.

BENZER HABER:  MGK 20 Uzman Yardımcısı Alacak

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
122540
USD/EUR
1,1055
Amerikan Doları
1,60644
Euro
6,7322
İngiliz Sterlini
7,9898
Japon Yeni
5,5589
Rus Rublesi
1,5805
SA Riyali
1,4049
Altın
0,63897
Son Güncelleme: 24.01.2020 02:54
  • YENİ
  • YORUM