Manisa da Bayanların Ek İş Fikirleri Neler?

Manisa da Bayanların Ek İş Fikirleri Neler?
10.08.2017
A+
A-

Ev hanımlarına ek iş gönderen firmalar aracılığı yaptıkları işler sayesinde aile bütçesine katkıda bulunmaya devam ediyor. Sizde boş zamanlarınızda evde yapılacak ek işler ile para kazanabilirsiniz. evde oturmaktan sıkılan ev hanımları, genç yaşta emekli olanlar, ay sonunu getirmekte zorlanan aileler ve üniversite öğrencileri evde çalışarak ek gelir elde edebilir. Manisa’da Evlere İş Veren Firmalar 2017 iş imkanları dahilinde bulunan yüzlerce işten kendinize uygun olanını belirleyerek iş başvurusunda bulunmalısınız.

Manisa’da Ev Hanımlarına Ek İş

Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına iş veren firmalar paketleme, montaj, örgü ve dikim işleri vermektedir. Birbirinden farklı ürünlerin işlenmesinde kullanılan ev hanımlarının ücretleri düşük olduğu için firmalar tarafından tercih edilmektedir. Bilindiği üzere bir iş yerinde çalışan işçilerin sigorta, yemek ve ulaşım gibi masrafları bulunmaktadır. Evde çalışan bayanların ise bu tür masrafları bulunmadığı için iş verenler tarafından tercih edilme nedeni olmuştur. Ülkemizdeki binlerce ev hanımının oluşturduğu bu iş gücünden yararlanmak isteyen firmalar birbirinden farklı ürünlerin işlenmesi veya paketlenmesi için ev hanımlarını tercih etmektedir. Sizde Manisa merkez, Yunusemre, Şehzadeler, Aksihar, Salihli, Turgutlu, Soma ve Alaşehir ilçelerinde ikamet ediyorsanız bu tür işler yapabilirsiniz. Evde çalışarak iş yapan ev hanımları yapmış oldukları işe göre değişen ücretler karşılığında belirli miktarda para kazanmaktadır. Kazanacağınız ücret ise yapmış olduğunuz işin zorluk derecesi ve adet sayısına göre değişmek ile birlikte en az 500 lira en çok ise 2.500 lira arasında değişmektedir.

Aksihar’da Evde Kına Paketleme İşi

Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının en çok tercih ettiği işlerin başında paketleme işleri gelmektedir. Paketleme işi yapmak isteyen veya daha önceden yapan bayanların en çok tercih ettiği paketleme ürünü ise kına paketleme olarak dikkat çekmektedir. Yapılması kolay olan bu işi isteyen bütün ev hanımları rahatlıkla yapabilirler. Evlere kına paketleme işi gönderen firmalar aracılığı ile evinize kargo ile gönderilen kına ve ambalajları istenilen ölçü ve şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Genellikle parça başı bir ücretlendirme ile yapılan bu iş sayesinde sizde ayda 500 lira ile 1.500 lira arasında para kazanabilirsiniz. Evde kına paketleme işi yapmak isteyenler firmalardan iş talebinde bulunmadan önce komşu, akraba veya arkadaşları ile küçük gruplar oluşturarak iş alma konusunda avantaj elde edebilirler.

Manisa’da Evde İnternet Üzerinden Ek İş

Evinizde bilgisayar başında oturduğunuz yerden para kazanmanıza imkan veren işler sayesinde ayda 2 bin lira kazanabilirsiniz. Manisa’da Evlere İş Veren Firmalar iş imkanları dahilinde bulunan internet üzerinden iş yaparak para kazanmak mümkün. Boş zamanlarınızda internette makale yazarak, yorum yazarak veya anket doldurarak para kazanmanıza imkan verilmektedir. Evlere makale işi veren internet sitelere sayesinde sizde oturduğunuz yerden sadece yazı yazarak para kazanabilirsiniz. İsterseniz evinizde oturduğunuz yerden anket firmalarından gelen anketleri doldurarak da ayda 1.500 lira kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden para kazanmak isteyenlere bunların dışında da iş bulunmaktadır. İnternet üzerinden evlere iş veren firmaların vermiş olduğu işleri kısaca sıralamak gerekirse;

  • İnternet üzerinden video yükleyerek para kazanmak
  • İnternet üzerindeki makalelere yorum yazarak para kazanmak
  • İnternet üzerinden satış ortaklığı yaparak para kazanmak
  • İnternet üzerinden anket doldurarak para kazanmak
  • İnternet üzerinden makale yazarak para kazanmak

Sizde evinizde oturduğunuz yerden internet aracılığı ile para kazanmak istiyorsanız Manisa’da Evlere İş Veren Firmalar aracılığı ile yukarıda belirttiğimiz işlerden istediğinize başvuru yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.