İstanbul da Ev Hanımları Hangi Ek İşleri Yapıyor?

İstanbul da Ev Hanımları Hangi Ek İşleri Yapıyor?

Evde çalışarak para kazanmak. İstanbul’da evlere iş veren firmalar ile iletişim. Ev hanımlarına para kazandıran ek işler. Evinizde oturduğunuz yerden yapabileceğiniz işler. Sizde İstanbul ve İlçelerinde İkamet ediyorsanız evlere iş veren firmalar aracılığı ile para kazanabilirsiniz. Evde en çok para kazandıran iş imkanlarından kendinize uygun olanını belirleyerek iş talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul’da Evlere Paketleme İşi

Ev hanımları tarafından yapılan ve en çok kazandıran ek işlerin başında paketleme işi gelmektedir. Birbirinden farklı yüzlerce ürünün paketlenip ambalajlanması için ev hanımlarının marifetli ellerinden yararlanılmaktadır. Sizde evinizde boş zamanlarınızı değerlendirmek veya sabit bir gelir sahibi olmak için bu işi yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçmeniz olacaktır. Bu tür firmalara ulaşmanın en kolay yolu ise yazının alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanmanız olacaktır.

Ev Hanımlarına Ek İş

Ülkemizde binlerce ev hanımı çeşitli nedenler ile dışarıda tam süreli bir işyerinde çalışamamaktadır. Para kazanmak isteyen ev hanımları genellikle evde ek iş yapmak için iş aramaktadır. Sizde herhangi bir nedenden dolayı dışarıda çalışamıyorsanız evde ek iş yapabilirsiniz. Ev hanımlarına ek iş veren firmalar aracılığı ile kendinize uygun bir iş bulabilir ve para kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken hangi işi yapacağınıza karar vermeniz olacaktır. Vereceğiniz bu karar sizin ayda ne kadar para kazanacağınızı belirleyeceği için çok önemlidir. Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları el becerilerinin ne olduğunu iyi belirlemeli ve İstanbul’da Evlere İş Veren Firmalardan buna uygun iş talep etmelidir.

Küçükçekmece

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinin başında gelen Küçükçekmece’de binlerce ev hanımı evinde çalışarak para kazanmaktadır. Bu bölgede yaşana ev hanımlarının en çok yapmış olduğu işler; evde dikiş işi, evde kına paketleme işi, evde oya işi, boyama işi, ütü işi, etiket işi ve kutulama işi olarak dikkat çekmektedir. Sizde bu bölgede ikamet ediyorsanız evinizde belirttiğimiz işlerden kendinize uygun olanını belirleyerek İstanbul’da Evlere İş Veren Firmalara başvuruda bulunabilirsiniz. Tabi ki bu bölgede bu tür işlerin dışında farklı işler yaparak para kazanmanız da mümkün. Son zamanlarda ev yemekleri, mantı ve yaprak sarma işi yaparak para kazanan ev hanımlarının sayısı giderek artmaktadır. Sizde isterseniz bu tür işler yaparak belirli bir miktar para kazanabilir ve aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

BENZER HABER:  Erzurum’da Ev Hanımlarına Evde Ek İş Fikirleri

İstanbul’da Bayanlara Ek İş

 Evde ek iş yamak denildiği zaman insanların ilk aklına bayanlara yönelik işler gelmektedir. Bir bakıma doğru olsa da evinde ek iş yapan bir çok erkek vatandaşımız da bulunmaktadır. İstanbul’da Evlere İş Veren Firmalar tarafından gönderilen bir çok işi isteyen hem bayan hem de erkekler rahatlıkla yapabilirler. Birbirinden farklı ürünlerin montajı işi veya ambalajlanıp paketleme işlerini isteyen herkes rahatlıkla yapabilirler. Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin bu noktada dikkat etmeleri gerekmektedir. Firmalardan iş talebinde bulunanların ne tür bir iş yapabileceğini belirtmeleri gerekmektedir. Özel yetenek gerektiren, tecrübeleri bulunanların veya daha önce bu tür işler yapıp yapmadıklarını belirtmeleri gerekmektedir. Bu tür bilgileri verdikten sonra firmaların sizinle iletişime geçebilmeleri için bir mail adresi belirtmeniz gerekmektedir.

Evde En Çok Yapılan Ek İşler

Evde çalışarak para kazan ev hanımlarının en çok tercih ettiği ve para kazandığı işlerin neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse; evde kına paketleme işi, evde iğne oyası işi, evde piriz montajı, evde kalem montajı ve evde lif örme işi olarak sıralayabiliriz. Bu tür işlerin herhangi bir mevsimi veya tarih aralığı olmadığı için her zaman bulunan işlerdendir. Parça başı ücretlendirmenin yapıldığı bu işler sayesinde ayda 500 lira ile 2.500 lira arasında para kazanmanız mümkün. Belirttiğimiz bu işler veya daha farklı işlerden birini yapmak için İstanbul’da Evlere İş Veren Firmalar iş başvurusunda bulunun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
112284
USD/EUR
1,0942
Amerikan Doları
1,65534
Euro
6,7775
İngiliz Sterlini
7,9692
Japon Yeni
5,6321
Rus Rublesi
1,5816
SA Riyali
1,4171
Altın
0,64178
Son Güncelleme: 27.02.2020 14:59
  • YENİ
  • YORUM