DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

İnfaz ve Koruma Memuru Alımı Sıralama Sonuçları Belli Oldu!

2017 yılı cezaevleri İnfaz ve Koruma Memuru (Gardiyan) Alımı Sıralama Sonuçları Belli Oldu! Listeyi haberimizden ulaşabilirsiniz.

İnfaz ve Koruma Memuru Alımı Sıralama Sonuçları Belli Oldu!
05.11.2017
A+
A-

İnfaz ve Koruma Memuru, Büro personeli, Sağlık personeli, Şoför, Teknisyen, Aşçı ve Kaloriferci alımı için başvuru süresi bitti. İnfaz ve Koruma Memuru Alımı Sıralama Sonuçları açıklanıyor. Bu kadrolara atanmak için başvuruda bulunanlar mülakat için belirlenecek listede isminin olup olmadığını merak etmekte. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada 06.11.2017 tarihinde başvuruda bulunanların KPSS puanlarına göre sıralamaları açıklanacak. Alınacak olan 3611 personelin 3222 tanesinin İnfaz ve Koruma Memuru kadrosuna ayrıldığı bilinmektedir. Bu neden ile en çok başvuru da bu kadro için yapılmış bulunmaktadır. Bu neden ile İnfaz ve Koruma Memuru Alımı Sıralama  Sonuçları merak ile beklenmektedir.

İnfaz ve Koruma Memuru Alımı Sıralama Listesi Sonuçlarını Buradan Öğrenebilirsiniz

CTE Personel Alımı Sıralama Sonuçları

Ceza evlerine alımı gerçekleştirilecek olan kadrolarda en çok İnfaz ve Koruma Memurları alınacak olduğundan on binlerce vatandaşımız bu kadroya başvuruda bulundu. Devlet kapısında iş sahibi olmak isteyen binlerce İnfaz ve Koruma Memuru adayı merak ile sıralama listesinin açıklanmasını beklemektedir. Bakanlık tarafından yapılan açıklamalarda bu listelerin başvuruda bulunan adayların KPSS puanlarına göre belirleneceği bildirilmiştir. Başvuruda bulunulan kadrolara alınacak olan personel sayısının on katı boy kilo ölçümü için belirlenecektir. Bu sıralamada önemli olan KPSS sınav puanıdır. Başvuruda bulunan adaylardan puanı en yüksek olandan aşağıya doğru alımı yapılacaktır. İnfaz ve Koruma Memuru Alımı Sıralama Sonuçları listesinde bulunanlar sırası ile boy kilo ölçümü ve mülakat sınavına alınacaktır.

BENZER HABER:3611 Sözleşmeli İnfaz Koruma Memuru Alımı Yapılacak

Ankara Batı Adli Yargı Komisyonu Sıralama Listesi

Bilindiği üzere geçtiğimiz yıllarda alımı yapılacak olan personel bağlı bulundukları bölgedeki Adli Yargı Komisyonlarına başvuruda bulunabiliyordu. Ohal kapsamından dolayı bu yıl alımı yapılacak olan personeller belirlenen merkezi komisyonlar tarafından incelenerek sınava tabi tutulacaktır. Bunun için Aksaray, Ankara, Bartın, Bolu, Çankırı, Ermenek, İnebolu, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kütahya, Kırıkkale, Tavşanlı ve Zonguldak ilanlarına başvuruda bulunanların listeleri Ankara Batı Adli Yargı Komisyonu tarafından yayınlanacaktır.

Bakırköy Adli Yargı Komisyonu Personel Alımı Sıralaması

Cezaevlerinde görev yapacak olan personellerin sınav işlemlerinin yapılması adına belirlenen bölgelerden bir diğeri de Bakırköy Adli Yargı Komisyonudur. Bakırköy, Balıkesir, Bandırma, Bilecik, Çanakkale, Düzce, Edirne, Gebze, İnegöl, İstanbul Anadolu, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya ve Tekirdağ bölgelerinde bulunan kadrolara başvuruda bulunanların listesi bu komisyon tarafından belirlenecektir.

İkm alımı sonuçları 2017

Kayseri Adli Yargı Komisyonu İnfaz ve Koruma Memuru Sıralama Listesi

Cezaevlerinde görev almak için yayınlanan listeden Boğazlıyan, Kayseri, Nevşehir ve Yozgat bölgelerindeki kadrolara başvuruda bulunanların listesi bu komisyon tarafından belirlenecektir. Belirlenen listede ismi bulunan adayların boy ve kilo ölçümlerinin hangi komisyon tarafından yapılacağı CTE tarafından belirlenerek adaylara bildirilecektir. Kayseri Adli Yargı Komisyonuna başvuruda bulunan adaylar sözlü mülakat için belirlenen tarih aralığında bu komisyona gitmeleri gerekmektedir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi CTE Sözleşmeli personel alımı için belirlenen 8 bölge komisyonu 06.11.2017 tarihinde sıralama listelerini açıklayacaklar. İnfaz ve Koruma Memuru Alımı Sıralama Sonuçları listesine www.cte.adalet.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.