Defacto Bayilik Veriyor mu? 2018 Şartları Neler?

Defacto Bayilik Veriyor mu? 2018 Şartları Neler?

Defacto Bayilik Veriyor mu? 2018 Şartları Neler? LC Waikiki, Defacto gibi firmalardan bayilik alarak kısa sürede para kazanmak isteyen girişimcileri bekleyen fırsatlar sizlerle..

Eğer ki aklınızda giyim sektörüyle ilgili bir mağaza açmak varsa, en kısa yoldan bunu yapmanın yolu güvenilir ve markalaşmış bir firmadan bayilik alarak başarabilirsiniz. Ancak firmalardan bayilik almak sadece sizin isteğinizle olacak bir şey değildir. Firmalar marka değerlerini düşündükleri için bayilik verirken bazı teminat ve şartlar isterler. Bayilik alacağınız firma Defacto ise bu firmanın da belirlediği bazı şartlar vardır. Defacto bayiliği için forum yorumlarına ve  sizden istenen şartların ayrıntılarına bakalım.

Defacto’ dan Bayilik Almak İstiyorum

Öncelikle bayilik almak istediğiniz firma hakkında ve geçmişine bir göz atalım. Bayilik veren firmalar arasında olan Defacto firmasının giyim sektörüne girişi 2005 yılında ilk mağazasını açmasıyla başlamıştır. Trend ürünleri ve son moda kıyafetleriyle kısa zamanda başarıyı yakalamış aynı zamanda kalitesini de ortaya koymuştur. Ürün çeşitliliği de tercih edilme nedenini arttırmış ve hızla mağazalarını çoğaltmaya başlamıştır. Erkek giyim, kadın, bebek giyim aksesuar, ayakkabı ve kozmetik ürünlerini de mağazasına ekleyerek mağazaya giren bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp çıkacağı bir konsept oluşturmuştur. İş ve günlük şıklığın yanı sıra kıyafetinize eşlik edecek kemer, takı, şapka, gözlük, kravat, şal, saat, atkı, bere, çanta gibi aksesuarları da mağazalarında bulmanız mümkün. Bebek ve çocuk ürünlerinde de kullandığı pamuklu kumaşları ile annelerin rahatlıkla tercih edebileceği ürün çeşitliliği bulunmaktadır. 24 ülkede bulunan 450 mağazası ile binlerce kişiye de iş imkanı sağlayan mağaza, franchise vererek büyümeye devam etmektedir. Giyim sektöründe ilk 3 e girerek başarı basamaklarını tırmanan firmadan bayilik almak isteyenler bu firmanın markasıyla satış sıkıntısı yaşamayacaktır.

defacto bayilik franchising şartları

Kendine özgü tarz ve çizgisi ile müşteri kitlesi geniş bu marka mağaza açtığı her ülkenin yaşam tarzı ve moda anlayışına göre şekillenip konseptini ona göre yapmaktadır. Bu da her ülkede farklı tarzlarda tercih edilme nedenidir. 2011 de Barcelona ‘da açtığı tasarım ofisiyle de yurt dışı moda takibini gerçekleştirmektedir. Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Fas, Kosova, Arnavutluk, Gürcistan, Rusya, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan, Lübnan, Filistin, Suudi Arabistan, KKTC‘de de toplam 113 mağazası bulunmaktadır.

BENZER HABER:  Güvenilir Anket Doldurma Siteleri 2018 Yılı Listesi Güncellendi

Defacto Bayilik Şartları Nelerdir?

Ülkemizde 324 mağazaya ulaşmış kalite ve geniş ürün çeşitliliği ile kendini kanıtlamış bu markadan bayilik almak için şartlara bakacak olursak; bu işe iyi bir sermaye ve sektörde deneyim gerekmektedir. Firma mağaza stratejisi olarak 2 katlı mağaza konsepti yada alışveriş merkezlerinde bayi açmaktadır. İşlek bir caddede alışveriş güzergahında bulunan 2 katlı bir mağaza değerlendirilmeye alınabilir. Mağaza kurulumu için kendi mağaza tasarımını yaparak anahtar teslim veren şirket, her yerde aynı kalite de hizmeti verme stratejisini uygulamaktadır. Tercih edilen bölgede yakın bir Defacto bayisi olmamalıdır. Yani böyle büyük bir firmanın şartları da biraz zor olacaktır, sizin iyi bir girişimci ve iyi sermayeli olmanız şartları kolaylaştıracaktır. Bayilik kredisi alarak da bu şe girebilirsiniz.

Neden Defacto Bayisi Olmalıyım Karlı Mıdır?

Defacto mağazalarına girdiğinizde kendine has tarzı ve ürün çeşitliliği hemen onu ayıracaktır. İlk önce bu markanın bayiliğini aldığınızda sizin reklama ihtiyacınız olmayacaktır. Televizyon ve billboardlarda dönen reklamlar sizin satışınız için yeterli olacaktır. Firma o kadar profesyoneldir ki sevkiyat ve mağaza ihtiyaçları, stoklar bir sistem üzerinden sürekli takip edilmektedir. Türkiye’nin ilk tam otomatik hazır giyim deposu olan otomatik deposu ile tedarik ve sevkiyatı buradan karşılamaktadır. Yaklaşık 2 Milyon TL yatırım maliyeti ile kurdukları Analitik Laboratuvarı ile, 15 kişilik teknik ekibi ile günde ortalama 100 adet bitmiş ürün analizi kalite kontrolü yapılmaktadır. Kazandığı büyüme ivmesi ile gelecek vadeden ve dış dünya pazarına da açılan firmadan bayilik almak tabi ki karlıdır. Yatırımın büyüklüğü sizi korkutmamalı büyük sermaye yatıracaksınız ancak geri dönüşünü de alacaksınız. Franchise için Defacto internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Sonrasında firmanın ilgili departmanı sizinle iletişime geçecek ve şartların ayrıntıları birebir görüşmede konuşulacaktır. İletişim için merkez adresleri aşağıdaki gibi verilmiştir. Öncelikle 7 gün 09:00 ve 20:00 saatleri arasında hizmet veren müşteri hizmetleriyle bir görüşme sağlayıp sonraki adımlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

BENZER HABER:  Adıyörem 5 Bin 990 Liraya Çiğköfte Bayiliği Veriyor!

Defacto Firmasının Adres ve İletişim Bilgileri

DEFACTO PERAKENDE TİC. A.Ş.

DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No.31

34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL 0850 222 27 15

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
100237
USD/EUR
1,1022
Amerikan Doları
1,55543
Euro
6,5049
İngiliz Sterlini
7,3683
Japon Yeni
5,488
Rus Rublesi
1,4828
SA Riyali
1,3702
Altın
0,60892
Son Güncelleme: 21.09.2019 03:53
  • YENİ
  • YORUM