Aydınlı Ev Hanımlarının Ek İş Fikirleri Neler?

Aydınlı Ev Hanımlarının Ek İş Fikirleri Neler?

Bayanlara ek iş veren firmalar. Aydın’da Evlere İş Veren Firmalar 2017 iş başvuruları. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlara iş gönderen firmalar. aydın ve ilçelerinde evde ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına iş fikirleri. Aydın’da evlere paketleme işi veren yerler. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenlere iş fırsatları. Öğrencilere iş gönderen firmalar. Sizde ek iş yaparak para kazanmak adına verilen bu tarz işler yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Aydın’da Evlere İş Veren Firmalar 2017 iş başvurusunda bulunmak.

Aydın Efeler Ev Hanımlarına Ek İş

Aydın merkez ve efeler ilçesinde ikamet eden ev hanımları evlerinde çalışarak para kazanmaya devam etmektedir. evlere iş gönderen firmalar aracılığı ile yaptıkları işler karşılığında ayda 500 lira ile 2 bin lira arasında para kazanmanız mümkün. aydın ve İlçelerinde en çok tercih edilen işlerin başında paketleme işi ve takı işi gelmektedir. Sizde el beceriniz doğrultusunda kendinize uygun olan ek işi talep edebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Aydın’da Evlere İş Veren Firmalar 2017 iş imkanları dahilinde bulunan yüzlerce çeşit iş fırsatından kendinize uygun olanını belirleyerek iş talebinde bulunmanız gerekmektedir. Firmalar ev hanımlarının boş zamanlarında rahatlıkla yapabileceği türden işler göndermektedir. Aydın’da Evlere İş Veren Firmalar tarafından en çok talep gören ve bayanlara gönderilen işler hakkında kısa bir sıralama yapmak gerekirse;

 1. Evde paketleme işleri
 2. Evde takı hazırlama işleri
 3. Evde deri bileklik işi
 4. Evde dantel işi
 5. Evde montaj işi
 6. Evde örgü işi
 7. Evde kutu işi
 8. Evde gelin çiçeği hazırlama işi
 9. Evde makale işi
 10. Evde katalog ürünü satış işi

Sizde yukarıda belirttiğimiz işlerden kendinize uygun olanını belirleyerek iş talebinde bulunabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

BENZER HABER:  Az Sermaye ile Evde Yapılabilecek Ek İşler Gündemde!

Aydın’da Evde Deri Bileklik İşi

El becerisine güvenen ev hanımlarının çok tercih ettiği ve güzel paralar kazandığı işlerden bir tanesi de evde deri bileklik işi olarak dikkat çekmektedir. Sizde evinizin bir köşesinde gündelik işlerinden arda kalan zamanda bu işi yaparak ayda 750 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Bilindiği üzere yılda yüz binlerce turistin ziyaret ettiği bu bölgemizde deri bilekler çok ilgi görmektedir. Aydın’da Evlere İş Veren Firmalar aracılığı ile bulacağınız bu işi isteyenler kendi imkanları ile de yapabilirler. Şehrin işlek yerlerinde veya turistlerin en çok ziyaret ettiği bölgelerde bu ürünleri küçük tezgahlarda pazarlayabilirsiniz. Bu sayede kendi ürettiğiniz ürünleri satacak ve kazancınıza artırmış olacaksınız. Kendi tasarladığınız ürünleri isterseniz internet üzerinden sosyal ağları da kullanarak deri bileklikleri de satma imkanınız bulunmaktadır.

Aydın’da Makale İşi

Son zamanlarda evde çalışarak para kazanmak isteyenler tarafından çok talep gören işlerden biriside Evde Makale Yazarak Para Kazanmak olarak dikkat çekmektedir. İnternet üzerinden yapılan bu iş sayesinde ayda 2 bin liraya kadar para kazanmanız mümkün. Evlere makale işi veren firmalar veya internet üzerinden evlere makale işi veren siteler ile iletişime geçerek bu işi bulabilirsiniz. Belirlenen konularda istenilen özellikte yazacağınız makalelerin kelime sayısına göre para kazanmanız sağlanmaktadır. Yaklaşık olarak 750 kelimelik bir makale için 10 lira civarında bir ücret ödenmektedir. Bu konuda dikkat etmeniz gereken yazacağınız makalede herhangi bir alıntı veya kopya içeriğin olmaması gerekmektedir. Bunun dışında bilmediğiniz konuları araştırarak da bu işi yapabilirsiniz. Ayrıca bu işin nasıl yapıldığı ile ilgili yayınlanan makaleleri okuyarak bu iş hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sizde aile bütçesine katkıda bulunmak adına yukarıda belirttiğimiz işleri yapabilirsiniz. Aydın’da Evlere İş Veren Firmalar aracılığı ile yapacağınız iş başvurunuzun kabul edilmesi sonucunda para kazanmaya başlayabilirsiniz.

BENZER HABER:  Oto Yıkama İşi Ne Kadar Kazandırır?

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
122142
USD/EUR
1,1028
Amerikan Doları
1,6078
Euro
6,726
İngiliz Sterlini
7,9757
Japon Yeni
5,5811
Rus Rublesi
1,5741
SA Riyali
1,4028
Altın
0,63783
Son Güncelleme: 25.01.2020 02:56
 • YENİ
 • YORUM