Adıyörem 5 Bin 990 Liraya Çiğköfte Bayiliği Veriyor!

Adıyörem 5 Bin 990 Liraya Çiğköfte Bayiliği Veriyor!

Kendi işini kurmak isteyenlere ücretsiz bayilik veren firmalar. Sizde düşük sermayeli iş kurarak büyük paralar kazanabilirsiniz. Bu noktada bir çiğ köfteci dükkanı açmak isteyenlere birbirinden güzel imkanlar sunan bir markadan bahsetmek istiyorum. Son zamanlarda tüm halkımız tarafından büyük bir ilgi gören çiğ köfte dükkanları her geçen gün artarak çoğalmaktadır. Bunların arasında bayilik ücreti almayanlar büyük ilgi görmektedir. İş kurmak için yeteri kadar sermayesi olmayanlara örnek vereceğimiz bu çiğ köfte markasından alacağınız bayilik ile sizde gazel paralar kazanabilirsiniz. Çiğköfte dükkanı açmak isteyenler için belirlediğimiz Adıyörem Çiğköfte Bayilik Şartları hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.

Ücretsiz Bayilik Veren Çiğköfteciler

5 ile 10 bin lira arasında bir sermaye ile yapılacak en karlı işlerin başında bir çiğköfteci dükkanı açmak çok mantıklıdır. Sizde düşük sermaye ile bir iş yeri açmak için adıyörem çiğköfte bayiliği alabilirsiniz. Tüm ülke genelinde bayi sayısını yükseltmek amacı ile yola çıkan bu marka birbirinden cazip imkan ve koşullarla bayilik vermektedir. Sizde bu firma ile çalışarak kısa sürede büyük müşteri potansiyeline sahip olabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Adıyörem Çiğköfte markasının bir bayisi olmak isteyenlere vermiş olduğu imkanlar ve şartlar aşağıda belirtilmiştir. Sizde bu şartlar ve imkanlar dahilinde bu firma ile anlaşarak bayilik alabilirsiniz.

Çiğköfte Bayiliği İçin Aranan Şartlar ve Verilen İmkanlar

 • Herhangi bir bayilik ücreti talep edilmemektedir
 • Yapmış olduğunuz cirodan herhangi bir pay talep edilmemektedir
 • Firma reklam katkı payı talep etmemektedir
 • Firma ile anlaşan bayilerine sadece 5.990 lira karşılığında aşağıda belirttiklerimizi göndermektedir.
 • lk açılış esnasında 750 kilo ücretsiz çiğköfte vermektedir
 • Soğutuculu çiğköfte dolabı
 • Camekanlı krom çalışma tezgahı
 • Işıklı led tabela
 • 4 adet masa ve 12 adet sandalye
 • 5000 adet el broşürü
 • İç ve Dış reklam görselleri
 • 1000 adet magnet
 • 1000 adet kartvizit
BENZER HABER:  Az Sermaye ile Evde Yapılabilecek Ek İşler Gündemde!

Sizde yukarıda belirtilen tüm bu ürünlere ve bu markanın bayiliğini almak için 5.990 lira ödemeniz yeterli olacaktır.

Çiğköfteci Dükkanı Para Kazandırır Mı?

Düşük sermayeli ve karlı işler arasında gösterilen çigköfte bayiliği anlatıldığı kadar kazandırıyor mu diye soranlar olabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu markadan bayilik almak tamamen ücretsiz. Herhangi bir iş kurmak isteyenlerin en büyük sıkıntılarının başında bayilik için ödenen yüksek miktarların bulunmasıdır. Bu sektörde bir çok firma tamamen ücretsiz bayilik verdiğinden çok kazandıran işler arasında gösterilmesine neden olmaktadır. Bunun ile birlikte bu işi yapmak isteyenlerin 20 veya 30 metre kare gibi küçük dükkanlarda bu işi rahatlıkla yapabilmeleridir. 4 masanın konulabileceği büyüklükteki bir dükkanı kiralamanız firmalardan bayilik almanız için yeterli olacaktır. Ayrıca bu işe yeni başlayacak olanlara talep etmeleri doğrultusunda firmalar ücretsiz servis ve iş konusunda eğitimler vermektedir. Bu kadar kolaylığın sağlandığı başka bir sektör bulmak gerçekten çok zordur. Bu neden ile bu işe başlamak isteyenler 5 ile 10 bin lira gibi paralar ile bu işi rahatlıkla yapabilirler ve kısa sürede para kazanmaya başlayabilirler. Ayrıca bu işi yapmak isteyenler yanlarında sadece bir eleman çalıştırarak rahatlıkla bu işi çevirebilirler. Belirttiğimiz bu tüm olumlu tabloyu lehinize çevirdiğinizde ne kadar karlı bir iş olduğunu anlamışsınızdır. Bu neden ile küçük sermayeler ile ticarete atılmak isteyenlere bu işi rahatlıkla önerebilirim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
122540
USD/EUR
1,1055
Amerikan Doları
1,60644
Euro
6,7322
İngiliz Sterlini
7,9898
Japon Yeni
5,5589
Rus Rublesi
1,5805
SA Riyali
1,4049
Altın
0,63897
Son Güncelleme: 24.01.2020 02:51
 • YENİ
 • YORUM