10 Bin Lira Sermaye ile Yapılacak İş Fikirlerini Deneyin!

10 Bin Lira Sermaye ile Yapılacak İş Fikirlerini Deneyin!

Düşük sermaye ile yapılacak işler nelerdir? Az sermaye ile çok para kazanmak isteyenlere iş fikirleri. Sermayesi olmayanlara alternatif iş örnekleri. Kendi işinin patronu olmak ve çok para kazanmak isteyenlere 2017 yılının en çok kazandıran işleri. Küçük paralar ile zengin olmak mümkün mü? Çabuk para kazanmak isteyenler hangi işi yapmalı? az miktarda sermayesi olanlara 10 Bin Lira Sermaye İle Yapılacak İşler nelerdir?

2017 Yılında Çok Kazandıran İşler

Sabit bir maaş ile ay sonunu getirmekte zorlanan vatandaşlarımızın en büyük hayali bir iş yeri açarak çok para kazanmaktır. Herkes zengin olmak istemekte ve zengin olmak için hangi işi yapacağını araştırmaktadır. Gerçekten bu mümkün mü? Sermayesiz veya düşük sermaye ile büyük işler yapılabilir mi? 10 Bin Lira Sermaye İle Yapılacak İşler nelerdir ve ayda ne kadar kazandırır. Zenginlerin başarı öykülerine baktığımız zaman bir çoğunun bu işlere küçük bir dükkanda veya düşük sermayeler ile başladığını görmekteyiz. Gerçekten bu tür hikayeler gerçek mi yoksa insanları heveslendirmek için mi anlatılıyor bilinmez. Ama şu bir gerçek ki çok zengin olmasanız da az sermaye ile kuracağınız mantıklı işler sayesinde sizde güzel paralar kazanabilirsiniz. İsterseniz 10 Bin Lira Sermaye İle Yapılacak İşler hakkında birkaç tane örnek verelim.

Az Sermaye ile Evde Yapılabilecek Ek İşler Gündemde

10 Bin Liraya Bayilik Veren Firmalar

Az sermaye ile iş kurmak isteyenlerin yapacağı en mantıklı işlerin başında ücretsiz bayilik veren firmalar ile iletişime geçmek olacaktır. Ülkemizde büyümekte olan yüzlerce firma şuan ücretsiz olarak bayilik vermektedir. Sizde yapmak istediğiniz iş ile ilgili bu tür firmaları belirleyerek bayilik alabilir ve ticari hayata bir adım önde başlayabilirsiniz. Bu tür bir bayiliğin ne gibi bir avantajı olacağını merak edenler için şunu belirtmek isterim. Açacağınız bir iş yerinin bilindik bir marka olması müşterilere ulaşmanız adına size büyük avantajlar sağlar. Kendi adınıza kurmuş olacağınız bir marka veya işletmenin insanlar üzerindeki tereddütleri ortadan kaldırmanız zaman alacağından yeni bir işe başlamak isteyenler için bayilik büyük bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Sizde 10 Bin Lira Sermaye İle Yapılacak İşler listesinden yapmak istediğiniz iş ile ilgili bayilik verenleri ön sıralara alarak avantajlı duruma geçebilirsiniz.

BENZER HABER:  Az Sermaye ile Evde Yapılabilecek Ek İşler Gündemde!
10 bin lira sermaye ile ne iş yapabilirim?

Az Sermaye İle Yapılacak İşler

Az sermaye ile çok para kazanmak isteyenler yapacakları işi iyi belirleme zorundadır. Yapacağınız tercihin hatalı veya mantıksız olması durumunda zaten az olan sermayenizi de kaybedebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede ne gibi işlerin yapılabileceği, hangi işlerin yapılmadığı, nerede yapılacağı, bu işi yapmak için ideal iş yerinin seçilmesi gibi konulara azami dikkat göstermeniz gerekmektedir.

Evde Oturduğunuz Yerden Para Kazanın

Ayrıca tutacağınız dükkanın kira, yakıt ve diğer giderlerinin iyi hesaplanması gerekmektedir. Bu gibi giderlerin hesaplanmasında yapacağınız hatalar işlerinizin geleceği ile ilgili hayati önem taşımaktadır. Az sermaye ile yapacağınız işi belirledikten sonra ilk yapmanız gereken gelir gider tablosunu iyi hazırlamanız ve hesaplarda bir sıkıntı hissederseniz ya nasip diyerek başlamamanız olacaktır.

Düşük Sermaye İle Yapılacak İşler

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 10 Bin Lira Sermaye İle Yapılacak İşler hakkında sizlere bir kaç örnek vermek gerekirse son yıllarda küçük sermayeli çok kazandıran işlerin başında Emlak Ofisi ve Fast Food işi gelmektedir. Bu tür bir iş yeri açmak bir çok işe göre çok daha kolay ve az sermaye gerektirmektedir. Sizde kendi adınıza bir emlak bürosu açarak kısa zamanda para kazanabilirsiniz. Fast food türünden bir iş yeri açmak isteyenler ise tavsiyemiz bilindik ve sevilen bir lezzete sahip markaların bayiliğini almak olacaktır.

İşyeri Açma Hibesi Veren Kurum ve Kuruluşlar Açıklandı.

Müşteri kazanmak ve iş yapmak için çok önemli olan bu bayilik sisteminin yanında açacağınız fastfood dükkanın yerini iyi belirlemeniz gerekmektedir. alışveriş Merkezlerinde kiraların çok yüksek olmasından dolayı küçük sermayeli girişimcilerin buralardan uzak durmalarını tavsiye ederim. Bunun yananda 10 Bin Lira Sermaye İle Yapılacak İşler arasından fastfood dükkanı açacakların okullara yakın yerlerde bir dükkan kiralamaları çok daha mantıklı olacaktır.

BENZER HABER:  Gardiyan Olmak Zor mu? 2018 Şartları Neler?

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
122142
USD/EUR
1,1028
Amerikan Doları
1,6078
Euro
6,726
İngiliz Sterlini
7,9757
Japon Yeni
5,5811
Rus Rublesi
1,5741
SA Riyali
1,4028
Altın
0,63783
Son Güncelleme: 25.01.2020 02:52
  • YENİ
  • YORUM