Ramazana özel bedava internet..! Türk Telekom, Turkcell, Vodafone aboneleri Ramazanda yaşadı.

Ramazana özel bedava internet..! Türk Telekom, Turkcell, Vodafone aboneleri Ramazanda yaşadı.
13.04.2021
A+
A-

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell Ramazan Ayı’na özel bedava internet dağıtıyor. Tüm operatörler birçok kampanyayı Ramazan Ayı’na özel kullanıcılara sunmuş durumda. Siz de ücretsiz GB’ları kaçırmayın. İşte tüm detaylar…

Türkiye’nin en büyük GSM operatörleri Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone Ramazan ayında bedava internet paketleri ile merakın odağında yer aldı. Vatandaşlar, Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Ramazana özel bedava internet kampanyalarını araştırmaya başladı.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri, bu Ramazan Ayı’nı da es geçmiyor. Tüm operatörler Ramazan Ayı’na özel bedava internet kampanyasını kullanıcılarına sunuyor. Her operatör kendine özel farklı farklı ücretsiz internet paketlerini duyurdu. Siz de bedava internet sahibi olmak istiyorsanız, haberimizin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. İşte Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinin kullanıcılara ücretsiz olarak sunduğu kampanyanın detayları ve nasıl alınacağına dair detaylar..

Ramazan Ayı’na özel bedava internet kampanyası 2021

Ramazanın başlaması ile birlikte kampanyalı ve ücretsiz intenet sağlayan GSM operatörleri merak edilmeye başlandı. Özellikle Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone’nin ramazan ayına özel düzenlediği intenet kampanyaları merak edilenler arasında yerini alıyor. Her yıl düzenli olarak kullanıcılarına ramazan ayına özel internet paketleri sağlayan GSM operatörleri merak ediliyor. Bedava internet dağıtan Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone ramazan paketleri merak ediliyor.

Her Ramazan olduğu gibi çeşitli kampanyalar düzenleyen operatörler, bu ayı da es geçmedi. Büyük kampanyalarını kullanıcılara duyurdu. Yapmanız gereken küçük işlemlerle bedava internetinize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2021 Vodafone bedava 1 GB internet kampanyası

 Vodafone kullanıcılar için bedava 1 GB internet dağıtıyor. Tek yapmanız gereken Kolay Paket’e geçmek olacak. Kolay paketlere geçen kullanıcılar için 1 GB internet ve 250 dakika bedava konuşma hakkı veriyor. Bu teklif sadece faturasız hatlar için geçerlidir. Ayrıntılar.

Turkcell 2021 her hafta bedava internet kampanyası

Turkcell operatörü diğerlerinden farklı olarak Platinum üyelerine özel, her hafta ücretsiz internet dağıtıyor. Bu paketten tüm Turkcell Platinum kullanıcılara faydalanabilir. Turkcell her hafta 5 GB interneti ücretsiz olarak üyelere veriyor. Bu interneti almak için tek yapmanız gereken Platinum üyeliğine geçmek. Böylece Turkcell bedava 5 GB interneti alabilirsiniz.  Detaylar.

Türk Telekom bedava 1 GB internet kampanyası 2021

Türk Telekom’un bu ayki vereceği ücretsiz internet detayları belli oldu. Türk Telekom Mor Paket’lerde ücretsiz olarak 1 GB internet hediyesi veriyor. Mor paketlere sahip olan kullanıcılar ve Selfy üyeleri ücretsiz internetten yararlanabilirler.1 GB bedava internet kazanmak için en az 30 TL yükleme yapmanız gerekiyor. Mor paket dahilinde olmayan kullanıcılar ise internetini almak için Mor Hediye yazıp 4545’e gönderebilir. Böylece paket geçişiniz gerçekleşmiş olur. Tüm operatörler Ramazan Ayı boyunca bedava iftar ve sahur internet paketleri dağıtacak. Detaylar.

Türk Telekom’dan Ramazana özel 10 GB hediye

Türk Telekom’a numarasını taşıyan veya yeni hat alan bireysel faturalı hat müşterileri, 31 Mayıs’a kadar 01.00 ila 06.00 arasında geçerli 10 GB internet, her yöne 500 dakika ve Türk Telekomlularla sınırsız konuşma hediyeleri arasından dilediklerini seçebiliyor. Kampanyaya katılım için ‘RAMAZAN 2021’ yazıp 5555’e SMS göndermek yeterli oluyor.

Türk Telekom’un hediye kazandıran platformu ‘Sil Süpür’, her hafta güncellenen hediyelerle müşterileri GB ve hediye dakikalarla buluşturuyor. Ramazan boyunca Türk Telekom’un mobil uygulaması ‘Online İşlemler’e girip ‘Sil Süpür’ oynayan bireysel faturalı-faturasız tüm müşteriler, hediye dakikalara ve en az 10 GB internete hak kazanıyor.

Türk Telekom bireysel faturalı hat müşterileri ayrıca ramazan ayında 00.00 ila 06.00 saatleri arasında geçerli, aylık ek 30 GB’lık sahur paketini 9,18 TL’ye, ‘Online İşlemler’ uygulamasından veya ‘Sahur 30GB’ yazıp 5555’e SMS atarak satın alabilecek. Bireysel faturasız hat müşterileri ise haftalık 20 GB paketini 20 TL’ye ‘Online İşlemler’ uygulamasından edinebilecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.