Garanti BBVA’dan Bayram Kredisi Kampanyasını Açıkladı!

Garanti BBVA’dan Bayram Kredisi Kampanyasını Açıkladı!
28.04.2021
A+
A-

Garanti BBVA, ramazan bayramı öncesi artan ihtiyaçların hızlı ve kolayca karşılanabilmesi amacı ile bayram kredisi kampanyası başlattı. . Garanti BBVA olarak bu olağanüstü günlerde müşterilerimizin her türlü ihtiyacına destek vermeye devam edeceğini açıkladı. Esnaf ve KOBİ’ye bayram öncesi nefes aldıran kredinin tüm detayları..

Garanti BBVA’dan Bayram Kredisi Kampanyası!

Garanti BBVA, ramazan bayramı öncesi artan ihtiyaçların hızlı ve kolayca karşılanabilmesi amacıyla, bayram kredisi kampanyası başlattı…

Bayram kredisi hakkında bilgi veren Garanti BBVA  Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten “Koronavirüs salgınının hepimizi etkilemeye devam ettiği bu günlerde tüm müşterilerimizin artan ihtiyaçlarında yanında olmayı önemsiyoruz. Salgından kaynaklı olarak evden çıkmadan dijital kanallar üzerinden işlem yapmak isteyen tüketiciler tüm ihtiyaçlarına hızlı ve kolay şekilde ulaşmak istiyor. Garanti BBVA olarak, bu beklentiden yola çıkarak yaklaşan Ramazan Bayramı sebebiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına şubeye gitmeye gerek kalmadan evlerinin konforunda çözüm sağlamaya devam ediyoruz. Kredi başvurusu yapmak ve onaylanan kredisini hesabına aktarmak isteyen müşterilerimize Anında Kredi Hattımızdan ve dijital bankacılık kanallarımızdan güvenli hızlı ve kolayca yardımcı oluyoruz. Böylece müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlıklarının korunmasına da destek oluyoruz. dedi.

Garanti BBVA olarak bu olağanüstü günlerde müşterilerimizin her türlü ihtiyacına destek vermeye devam edeceğiz.” açıklamalarında bulundu.

Kredi Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Garanti Bankası müşterileri, Bayram Kredisi’ni Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet başta olmak üzere 444 0 335 Garanti BBVA Anında Kredi Hattı’ndan rahatça kullanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.