Akbank’tan KOBİ’lere Ramazan’a Özel Kredi

Akbank’tan KOBİ’lere Ramazan’a Özel Kredi
24.04.2021
A+
A-

Akbank, KOBİ’lerin ramazanda ihtiyaçlarını kolaylık ile karşılayabilecekleri ve ödeme planlarını kendilerinin belirleyebilecekleri kredi imkanı sunuyor. Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre KOBİ’lerin işlerinin yoğun olduğu dönemlerde finansman ihtiyacını karşılaması, nakit akışını düzenleyebilmesi ve rahatça geri ödeyebilmesi için ramazana özel kredi hazırladı. Kobilere Ramazan’a özel olarak sunulacak kredi Kobilere destek olmak amacı ile 250 bin TL ve 36 aya varan vade seçeneği ile taksitli ticari kredi başvurularında geçerli olacaktır.

Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz’un Açıklamasına Göre;

Akbank, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını yakından izlediklerini belirterek, bildiğiniz gibi Kobilerin ödeme ve tahsilat dönemleri yani nakit akışı çok öngörülebilir değil, işlerinin daha fazla olduğu dönemler olabiliyor, bu dönemlerde ticari faaliyetleri için nakit ihtiyacı ortaya çıkabiliyor. Bu noktada kredi ihtiyaçlarını karşılamak ve geri ödemelerini işlerinin durumuna göre yapmak, esnek olmak istiyorlar. Bu gerçekten hareketle Ramazan’da KOBİ’leri düşünerek ödeme planlarını kendi belirleyebildikleri bir kredi hazırladık. ifadelerini kullandı. Akbank tarafından verilen kredilerden yararlanmak isteyen Kobilerin Akbank şubelerinden başvuru yapabileceklerini aktaran Bülent Oğuz ayrıca, ticari faaliyeti bulunan, vergi levhası olan banka tarafından mikro segment müşterileri 50 bin TL’ye kadar olan aylık eşit taksitli kredi talepleri için Akbank Mobil üzerinden başvurabilecek.

Üstelik yeni üye iş yeri olacak KOBİ’ler, Akbank’tan, Ramazan’a özel bu kredi ile birlikte ticari kredi kartı da alırsa 6 ay boyunca üye işyeri hizmet ücretlerinde indirimden ve avantajlı komisyon oranından yararlanabilecek. değerlendirmesinde bulundu.

Akbank’tan KOBİ’lere Ramazan’a Özel Kredi

Kobilere avantaj sağlayacak faiz oranları ile 36 aya varan vade süresi ile 3 ay geri ödemesiz dönemli kredi imkanı Akbank’ta.

250 bin TL ve 36 ay vadeye kadar olan taksitli ticari kredi başvuruları için geçerli olacak kredi için ödeme planlarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Aylık %1.58’den başlayan faiz oranlarıyla ile kullanacağınız kredinizin, aylık eşit taksitler ile 2-3-6 ayda 1 ödemeli, balon ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Kredi başvurusunda bulunan ve ödeme planın evrak setinin tamamlanmasının ardından Banka tarafından olumlu değerlendirilirse KOBİ’ye verilecektir.

Ticari faaliyeti bulunan ve vergi levhası olan Akbank mikro segment müşterileri 50 bin TL’ye kadar olan aylık eşit taksitli kredi talepleri için Akbank Mobil üzerinden başvurabilir.

Kampanya 12 Mayıs 2021 Tarihine Kadar Geçerli!

12 Mayıs tarihine kadara geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak isteyen Akbank müşterileri şubelerden başvurularını yapabilirler. Akbank, kredi koşullarını değiştirme ve kampanya durdurma hakkını saklı tutamaktadır.

  • Akbank tarafından sunulan 100.000 TL taksitli ticari kredi kredi tutarının 36 ay vadede %1,58 faiz oranıyla aylık ödemesi 3.711,67 TL’dir.
  • Kredi Tahsis ücreti, limit üzerinden uygulanacak %0,25 faiz oranıyla 250 TL
  • Kredi kullandırım ücreti, dosya masrafı ve kredi tutarı üzerinden %1,1 faiz oranı ile 1.100 TL’dir

Tabloda yer alan hesaplama aylık eşit taksitli kredi türü için yapılmıştır. Farklı ödeme planı talep edilmesi durumunda müşteri bazında faiz oranları değişiklik gösterebilecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.