3 Ay Geri Ödemesiz Bayram Kredisi (HEMEN BAŞVUR)

Bayrama özel 3 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredilerine size uygun olan banka üzerinden hemen başvurabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Hemen Akbank, Vakıfbank, Finansbank, İş Bankası üzerinden bu imkanlara başvuru sağlayabilirsiniz. İşte Bayram Kredisi Detayları…

3 Ay Geri Ödemesiz Bayram Kredisi (HEMEN BAŞVUR)
01.07.2021
A+
A-

QNB Finansbank’tan Bayram Kredisi Müjdesi!

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar Finansbank üzerinden ihtiyaç kredilerini kullanabilirler. Kredi kullanan vatandaşlar 3 ay boyunca herhangi bir ödeme yapmadan %1,39’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyacı olan miktarı çekebilirler. 100 bin TL olarak kullanılan bayram kredilerinde 36 ay vade seçeneği ile aylık taksitler 375 TL olarak belirtilmiştir. Size en yakın Finansbank şubelerine giderek veya ALO kredi 0850 220 8 573 hattını arayarak başvuru yapabilirsiniz.

Akbank 3 Ay Geri Ödemesiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank‘tan lüzum kredisi kullanarak alıcılar diledikleri zaman 3 ay geri ödemesiz lüzum kredisi kullanabilir ve ihtiyaçlarını giderebilirler. Faiz oranı %1,63 olarak belirtilmiştir. Hemen size en yakın Akbank şubeleri yada internet adresinden T.C. bilgileriniz ile başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli BAYRAM KREDİSİ 2021

Vakıfbank, ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerine 3 ay geri ödemesiz dönem imkanı tanımaktadır. Kredi başvurusunda bulunan müşteriler 3 ay sonra taksitlerini ödemeye başlayacağının beyanında bulunarak bu kredi fırsatından 33 aylık taksitler ile kredi çekebilirler. 125.000 TL’ye kadar kredi fırsatlarını hemen değerlendirebilirsiniz!

İş Bankası’ndan 3 Aya Kadar Geri Ödemesiz Anında Bayram Kredisi!

3 Ay Geri Ödemesiz Bayram Kredisi İmkanı İş Bankasında!

İş bankası vatandaşlara özel bayram kredisi kampanyası başlattı! Geleneksel Anında Bayram Kredisi ile size özel belirlenen faiz oranı ile 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile dönemli kredi kullanabilirsiniz. Size en yakın İş Bankası veya İşbank CEP üzerinden kredilere başvuru yapabilirsiniz.

BDDK Kredi Kartı Taksit Sayılarına Düzenleme Getirdi! VADELER DEĞİŞTİ! HEMEN YENİ VADE ÖDEMELERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.

TEB Kurban Bayramı’na Özel 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı!

Kredi kullanmak isteyen müşterilerine özel yüzde 1,59’dan başlayan, 3 ay ertelemeli ve 36 aya varan vade seçenekleriyle TEB kredi fırsatı sunuyor. Kurban Bayramına özel kampanyası ile kredi kullanmak isteyen müşterilerine yüzde %1,59’dan başlayan, 3 ay ertelemeli 36 ay vade seçenekleri ile kredi fırsatı sunmaktadır.

TEB Kurban Bayramı’na Özel 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı!

ING Bank’tan 3 Ay Ertelemeli Kredi

Turuncu Ekstralılara nakit iade ile kredi imkanı sunmaktadır. Nakit iade avantajlarından yararlanabilirsiniz. Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ile kazançlı çıkarak daha düşük yansıyan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bu avantajdan yararlanmak için aylık 1.000 TL harcama yapmanız yeterlidir.

 Böylece alacağınız nakit iade kredi fırsatı %1,35* olan ihtiyaç kredisi faiz oranınız;

  • 5.000 TL’ye kadar %0,99,
  • 5.000 TL- 20.000 TL arası %1,39,
  • 20.000 TL üzerinde ise %1,59 olarak yansır.
  • Bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. RAMAZAN SERT dedi ki:

    10,000 TL BAYRAM İKRAMİYESİ 36 AY VADELİ