Türk Telekom’a Borcu Olanlar Müjde! Faizler Sıfırlandı

Türk Telekom’a Borcu Olanlar Müjde! Faizler Sıfırlandı

Enflasyon ile Topyekün Mücadele Programı’ na Türk Telekom da destek vereceğini duyurmuştur. Faizleri Sıfırlıyoruz isimli kampanya ile Türk Telekom 31 Aralık 2017 tarihinden evvel borcu olan müşterilerinden faiz almayacak. Detaylar haberimizde.

Ödenmemiş Faturalara Ait Olan Faizler Siliniyor

Ödenmemiş internet, telefon ya da mobil hat faturası olan Türk Telekom müşterileri müjde! Başlatılan kampanya ile 31 Aralık 2017 tarihinden önce kuruma borcu olan müşterilerinin gecikme faizlerini silecek. Geçmiş dönemlere ait borcu olan müşteriler kampanya ile birlikte sadece borçlarının faizden arındırılmış halini ödeyecekler. Ödenmediği için internet, telefon ya da mobil hatları kapanmış olan fakat halen kuruma borcu olan ve bu sebeple yasal takibe alınmış olan müşterilere faizsiz ödeme imkanı sunuluyor.

TTNET ve Türk Telekom Mobil müşterileri kampanya dahilinde yüzde 100 faiz indiriminden faydalanacak. Kampanyanın yıl sonuna kadar devam edeceği duyuruldu. Bu tarihe kadar borçlarını ödemek için kuruma başvuranların faturalarına eklenen faiz tutarları silinecek.

31 Aralık 2018 Son Başvuru Tarihi

Kampanyadan faydalanarak borçlarından dolayı kapanan ya da iptal olan internet, mobil ya da sabit telefon borçlarını ödemek isteyenlerin 31 Aralık 2018 tarihine kadar ödemelerini gerçekleştirmeleri gerekiyor. Türk Telekom şubelerine, bayilerine, PTT şubelerine, anlaşmalı olunan bankalara ödeme yapılabilir. Ayrıca internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamaları üzerinden ya da TTNET fatura ödeme  sayfasından da ödeme alınmaktadır.

Ödemeler peşin veya kredi kartı ile kabul edilmektedir. Ayrıca borç tutarlarının 8 bin TL ve üzerinde olması durumunda ne yazık ki kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilemiyor. Borç tutarı 8 bin TL’ den fazla olan müşterilerin borçlarını şirket hesabına yatırması gerekiyor. Kurumsal borcu olan müşteriler ise 444 5 444 müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilir.

BENZER HABER:  Kredi Kartı Taksit Düzenlemesi Erken Rezervasyonu Canlandırdı

Son ödeme tarihi kaçırmayın, siz de faturalarınızı faizsiz ödeyin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
121475
USD/EUR
1,1091
Amerikan Doları
1,59337
Euro
6,7057
İngiliz Sterlini
7,8688
Japon Yeni
5,4879
Rus Rublesi
1,5765
SA Riyali
1,399
Altın
0,63539
Son Güncelleme: 18.01.2020 04:43
  • YENİ
  • YORUM