Yılbaşı Kredisi 2018 Kampanyaları Başlıyor!

Yılbaşı Kredisi 2018 Kampanyaları Başlıyor!

Yeni yıla ihtiyaçlarınızı karşılayarak girmeniz için bankaların vermiş olduğu 2018 Yılbaşı KredisiKampanyalarından yararlanabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak adına bankaların vermiş olduğu yeni yıl kredisini kullanabilirsiniz. En düşük faizli Yeni Yıl Kredisi 2018 kampanyaları. Dosya masrafsız Yılbaşı Kredisi 2018 Kampanyaları ile sizde yeni yıla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak girebilirsiniz. Bankaların vermiş olduğu yeni yıl kredisi imkanlarından yararlanmak için kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi ve faiz oranları aşağıda belirtilmiştir.

Garanti Bankası Yılbaşı Kredisi 2018 Kampanyası

Garanti bankası yeni yıla girerken tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz yılbaşı kredisi ile dikkat çekmektedir. 75 bin liraya kadar bu kredi imkanından yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılamanız sağlanmaktadır. 12 aydan 48 aya kadar vade seçeneklerinden kendinize uygun olanını belirleyerek sizde bu kredi imkanından yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası yılbaşı kredisi 2018 kampanyası altında vermiş olduğu kredi için % 1,39 faiz oranı uygulamaktadır. Yeni yıla paralı girmek isteyenler bu faiz oranı ile kredi kullanmak için en yakın bankı şubelerine giderek başvuruda bulunabilirler.

Akbank Yılbaşı Kredisi 2018 Kampanyaları

Müşterilerinin tüm ihtiyaçları için kullanıma sunduğu yılbaşı kredisi için 48 ay vade imkanı tanımaktadır. Akbank’tan alacağınız bu kredi ile tüm ihtiyaçlarını karşılamanın yanında isterseniz ilk taksit ödemesini 3 ay sonra gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın vermiş olduğu bu kredi için uygulanan faiz oranı ise % 1,33 olarak belirtilmiştir. İster diğer bankalara olan kredi borcunuzu ödemek için isterseniz ihtiyaçlarını gidermek için akbank yılbaşı kredisini kullanabilirsiniz. Bu kredi imkanından yararlanmak isteyenler akbank telefon şubesi veya İnternet bankacılığı üzerinden başvurularını yapabilirler.

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2018

Müşterilerine mutlu bir yıla para ile girmeleri adına yeni yıl kredisi veren bir diğer bankada İş Bankası olarak dikkat çekmektedir. Müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaları adına kredi veren banka 100 bin liraya kadar kredi kullanmanıza imkan vermektedir. Bankadan alacağınız bu kredi için 12 ay ile 48 ay arasında taksit imkanına sahip olacaksınız. 10 bin lira ile 100 bin lira arasında kredi kullanmak isteyen müşterilerine % 1,33 oranında faiz uygulanmaktadır. Bu imkanlar dahilinde yeni yıl kredisi kullanmak isteyenlerin en yakın banka şubelerine uğramaları gerekmektedir.

BENZER HABER:  Borç Kapatma Kredisi Çekin Tüm Borçları Birleştirin

Vakıfbank Yılbaşı Kredisi Kampanyası 2018

Yeni yıl için hazırlık yapanlara kredi veren bir diğer bankada Vakıfbank oldukça ilgi çeken kampanyaları devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına bu bankadan yeni yıl kredisi kullanabilirsiniz. Bin liradan 90 bin lira kadar ihtiyacınız nispetinde kredi kullanmanıza imkan verilmektedir. 3 ay ile 48 ay arasında taksit imkanın verildiği bu kredi için bankanın uyguladığı faiz oranı ise % 1,29 olarak dikkat çekmektedir. Diğer bankalara oranla şu an itibari ile en düşük faiz oranı uygulayan banka çok tercih edilme nedeni olarak gösterilebilir. Sizde tüm ihtiyaçlarınız için Vakıfbank Yılbaşı Kredisi 2018 Kampanyaları imkanlarından yararlanmak için en yakın banka şubelerine uğramalısınız.

Yılbaşı Kredisi 2018 Kampanyası

Halkbank Yılbaşı Kredisi 2018

Bir çok banka gibi vatandaşlarımıza yeni yıl için uygun faiz oranı ile kredi veren bir diğer bankada Halk bankasıdır. Düşük faiz oranı ile dikkat çeken bu krediyi kullanmak isteyenler için üst limit 30 bin lira olarak belirlenmiştir. Bu limit ile kullanacağınız yeni yıl kredisi için 3 ile 48 ay arasındaki taksit imkanlarından kendinize uygun olanını belirleyebilir ve rahatlıkla geri ödemesini yapabilirsiniz. Bankanın yeni yıl için verdiği bu kredi için uyguladığı faiz oranı ise % 1,28 olarak dikkat çekmektedir. Sizde bu kredi imkanından yararlanarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz Yılbaşı Kredisi 2018 Kampanyaları düzenleyen 5 bankanın uyguladığı faiz oranı ve taksit imkanlarından yararlanmak isteyenlere bankaların banka şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
122540
USD/EUR
1,1055
Amerikan Doları
1,60644
Euro
6,7322
İngiliz Sterlini
7,9898
Japon Yeni
5,5589
Rus Rublesi
1,5805
SA Riyali
1,4049
Altın
0,63897
Son Güncelleme: 24.01.2020 02:52
  • YENİ
  • YORUM