Düşük Faizli Tüketici Kredileri ve Şartları Belirlendi

Düşük Faizli Tüketici Kredileri ve Şartları Belirlendi

Tüm ihtiyaçlarınız için bankaların vermiş olduğu tüketici kredisi faiz oranları ve şartları. 48 ay vadeli tüketici kredisi veren bankalar. Tüketici kredisi kullanmak isteyenlerden bankaların istemiş olduğu belgeler. Başka bankada kredisi olanlar tüketici kredisi kullanabilirmi. Bankalar kredi verirken kefil istiyor mu? Bankaların vermiş olduğu tüketici kredileri hakkında aklınıza gelen tüm sorular Düşük Faizli Tüketici Kredileri ve Şartları başlıklı makalemizde.

Hangi Banka Tüketici Kredisini Daha Düşük Faizli Veriyor

Yıl sonunun yaklaştığı bu günlerde bankalar birbiri ardına tüketici kredileri ile ilgi farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bazı bankalar şimdi kredi kullan 2018 yılında ödemeye başlayın türünden krediler vermektedir. Tabi ki bu noktada insanların en çok merak ettiği konu ise en düşük faiz ile tüketici kredisini hangi banka vermektedir. Bunun ile birlikte yaklaşan Yılbaşı nedeni ile yapılacak olan yeni yıl kredilerini beklemek daha mı avantajlıdır. Tabi ki her yıl olduğu gibi yıl sonu ve yılbaşı kredileri diğer zamanlarda verilen kredilerden daha düşük faiz içerdiği için çok tercih edilmektedir. Bu neden ile yıl sonu münasebeti ile bankaların vermiş olduğu tüketici kredileri ve faiz oranları hakkında bilgi vermek istiyorum.

Vakıfbank Sonbahar Tüketici Kredileri

Müşterilerine düşük faizli kredi veren Vakıfbank sonbahar kampanyası adı altında düşük faizli kredi uygulamasına devam ediyor. Bankadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak adına bu kediyi kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz tüketici kredisi için 48 aya kadar vade imkanı tanınmaktadır. 50 bin liraya kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için %1,24 faiz oranlı bu krediyi kullanabilirsiniz. Bu imkanlar ile bankadan 10 bin lira 48 ay vadeli konut kredisi kullanmak isteyenler aylık eşit taksitler halinde 293 lira ödemesi gerekmektedir. Sizde bu bankadan tüketici kredisi kullanmak istiyorsanız nüfus cüzdanı ve gelir belgeniz ile birlikte şubelere giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

BENZER HABER:  Kredi Borcu Yapılandıran Devlet Bankaları 2019 Faizleri

QNB Finansbank Tüketici Kredisi

Düşük faizli kredi veren bankalar listesinde ilk sıraları kimseye bırakmayan QNB Finansbank 48 aya kadar tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanmanıza imkan vermektedir. Kış gelmeden ihtiyaçlarınızı karşılamak adına kullanacağınız bu krediyi % 1,27 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Bankanın vermiş olduğu bu krediden 10 bin lira kredi kullanmak isteyenler 48 ay boyunca aylık eşit taksitler halinde 295 lira ödemek zorundadır. Sizde bu imkanlar ile kredi kullanmak istiyorsanız gelir belgeniz ile birlikte banka şubelerine uğrayabilirsiniz.

Halkbank Masrafsız Tüketici Kredisi

Müşterilerinin kullanmak istedikleri tüketici kredisi için hiç bir masraf almayan Halkbank tüketici kredisi için çok tercih edilen bankalar listesindedir. Bankanın vermiş olduğu bu dosya masrafsız kredi için müşterilerine % 1,28 gibi düşük bir faiz oranı uygulamaktadır. Ayrıca banka tüketici kredisi kullanmak isteyen müşterilerine 48 ay vade imkanı tanımaktadır. BU şartlar ile bu bankadan alacağınız 10 bin liralık 48 ay vadeli kredinin aylık eşit taksit miktarı ise 296 liradır. Tüm ihtiyaçlarınız için bu bankadan kredi kullanmak isteyenler maaş kartları ve maaş belgeleri ile krediye başvuruda bulunabilirler.

ING Banka Tüketici Kredisi Faiz Oranları

Vatandaşlarımızı düşük faizli tüketici kredisi veren bir diğer bankada ING bank olarak dikkat çekmektedir. BU bankada da diğer bankalar gibi düşük faizli ve 48 ay vadeli kredi imkanı tanımaktadır. Bu bankadan 10 bin lira kredi kullanmak isteyenlere % 1,29 faiz oranı işletilmektedir. Bu şartlar ile kullanacağınız 10 bin liralık 48 ay vadeli tüketici kredilerinin aylık ödemeleri 297 lira olarak hesaplanmaktadır. Sizde bu faiz oranı ile kredi kullanmak istiyorsanız size en yakın ING bank şubelerine uğramalısınız.

Yukarıda belirttiğimiz Düşük Faizli Tüketici Kredileri ve Şartları dahilinde belirttiğimiz 4 bankadan istediğiniz birinden tüketici kredisi kullanmak adına başvuruda bulunabilirsiniz. 3 aydan 48 aya kadar istediğiniz vade seçeneği ile ödeme planını kendiniz belirleyebilir ve rahatlıkla geri ödeyebilirsiniz.

BENZER HABER:  Kasım 2018 Bankaların İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Son Durum

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
122540
USD/EUR
1,1055
Amerikan Doları
1,60644
Euro
6,7322
İngiliz Sterlini
7,9898
Japon Yeni
5,5589
Rus Rublesi
1,5805
SA Riyali
1,4049
Altın
0,63897
Son Güncelleme: 24.01.2020 02:54
  • YENİ
  • YORUM