Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları Sürüyor

Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları Sürüyor

Borç kapatma kredisi veren bankaların kampanyaları devam ediyor. Sizde başvurun, borç kapatma kredinizi çekin, tüm borçları tek bankada birleştirin.

Birden çok bankaya borcu olanların borcunu tek çatı altında toplamalarına imkan veren Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları. Diğer bankalarda bulunan kredi borçlarını tek bankaya toplamak için ne yapılmalı. En düşük faizli Borç Kapatma Kredisi veren banka hangisi. Borç kapatma kredisinin tüketici kredisinden farkı nedir? Sizde farklı bankalarda bulunan kredi veya kredi kartı borcunuzu Borç Kapatma Kredisi ile tek adreste toplayabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Nedir?

Ülkemizde yüz binlerce vatandaşımızın birden fazla bankaya kredi veya kredi kartı bulunmaktadır. Bunun en büyük nedeni kullanılan krediyi ödemekte zorlanıldığı zamanlarda başka bankalardan kredi kullanmak veya başka bankanın kredi kartını kullanmak zorunda kalınmasıdır. Maalesef vatandaşlarımız kredi kartını kullanırken bazı sıkıntılar yaşamaktadır. Bilinçsizce yapılan harcamalar veya ani olaylar karşısında mecbur kalınması durumda kullanılan kredi kartları ileride büyük sıkıntılar yaşatmaktadır. Kullanılan kredi veya kredi kartı ödemelerinde yapacağınız bir düzensizlik büyük sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Bu veya buna benzer durumlarda olanların en çok tercih ettiği kredi türü ise Borç Kapatma Kredisi olmaktadır. Aylık gelirinize göre belirlenen limit ile sizde bu kredi imkanından yararlanabilirsiniz. İstediğiniz bankadan bu krediyi talep ederek diğer bankalara olan borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Borç Kredisi Veren Bankalar‘dan istediğiniz birisini tercih edebilirsiniz

Borç Kapatma Kredisi Nasıl Kullanılır?

Farklı bankalara olan kredi veya kredi kartı gibi borçlarından kurtulmak isteyenler Borç Kapama Kredisikullanabilirler. Düşük faiz oranı ve 48 aya varan vade imkanı ile borcunuzu tek çatıda toplayarak yeni bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Bilindiği üzere farklı bankalarda olan kredilerin ödemesinde zorlanan vatandaşlarımızın en çok tercih ettiği bu krediyi normal tüketici kredisi gibi kullanabilirsiniz. Özellikle maaş aldığınız bankadan bu krediyi kullanırsanız kredi taksitleriniz maaşınızdan otomatik olarak kesilecektir. Bunun için en mantıklı olanı da maaş aldığınız bankadan Borç Kapatma Kredisikullanmanız olabilir. Şimdi isterseniz hangi bankaların bu krediyi verdiğini ve faiz oranları ile ilgili kısa bilgi verelim;

BENZER HABER:  Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar 2018 Kampanyaları

Borç Kapama Kredisi Veren Banka Listesi

Yukarıda belirttiğimiz kredi kartı, tüketici ve araç kredisi borçları nedeni ile ödeme sıkıntısı çeken vatandaşlarımız aşağıda belirttiğimiz bankalardan Borç Kapatma Kredisi kullanabilirler.

  • Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi: Diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarınızı kapatmak istiyorsanız bu krediyi kullanabilirsiniz. 3 ay sonra taksit ödeme seçeneği ile bu kredi imkanından yararlanabilirsiniz. Banka 20 bin liraya kadar kredi kartı kapatma kredisini 18 ay vade imkanı ve % 1,40 faiz oranı ile vermektedir. Sizde bu bankadan Borç Kapatma Kredisi kullanmak için banka şubelerine uğramalısınız.
  • QNB Finansbank Borç Kapama Kredisi: Diğer bankalarda bulunan tüketici kredisi, kredi kartı veya araç kredileri için bu krediyi kullanabilirsiniz. Finansbank borç kapama kredisi için 48 aya kadar vade imkanı tanımak ile birlikte % 1,29’dan başlayan faiz oranı ile kredi vermektedir. Sizde belirttiğimiz türden başka bankalarda bulunan borçlarınızı finansbank’a transfer ederek rahatlıkla ödeyebilirsiniz.
  • Şekerbank Borç Kapatma Kredisi: Başka bankalardan kullandığınız kredileri veya kredi kartı borçlarınızı Şekerbank borç kapatma kredisi ile tek kalemde ödeyebilirsiniz. Şekerbank % 1,60 ‘dan başlayan faiz oranları ile 48 aya kadar vade imkanı tanımaktadır. Sizde bankanın vermiş olduğu bu kredi imkanı ile tüm borçlarınızı tek bankada toplayabilirsiniz.
  • Denizbank Borç Transfer Kredisi: Diğer bankalardaki borcunuzu tek çatı altında toplamanıza yardımcı olan bir diğer bankada Denizbank olarak dikkat çekmektedir. 10 bin liraya kadar olan kredi veya kredi kartı borçlarınızı Denizbank Borç Kapatma Kredisi ile bu bankaya taşıyabilirsiniz. Bankanın düşük faiz oranı ile vermiş olduğu bu krediyi 48 ay vade imkanı ile kullanabilirsiniz.
  • Akbank Borç Kapatma Kredisi: Diğer bankaların kredi kartlarına olan borcunuzu Akbank kredi kartlarına transfer ederek 12 aya kadar vade imkanı ile rahatlıkla ödeme kolaylığı verilmektedir. Sizde 10 bin liraya kadar olan kredi kartı borcunuzu % 1,84 faiz oranı ile 12 ay taksit imkanı ile yapılandırabilirsiniz
BENZER HABER:  Düşük Faizli Tüketici Kredileri ve Şartları Belirlendi

Yukarıda belirttiğimiz bankalar tarafından verilen Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları ile sizde diğer bankalarda bulunan kredi veya kredi kartı borçlarınızı kapatabilir ve yeniden taksitlendirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
122540
USD/EUR
1,1055
Amerikan Doları
1,60644
Euro
6,7322
İngiliz Sterlini
7,9898
Japon Yeni
5,5589
Rus Rublesi
1,5805
SA Riyali
1,4049
Altın
0,63897
Son Güncelleme: 24.01.2020 02:56
  • YENİ
  • YORUM