3 Ay Ertelemeli Ramazan Bayramı Kredisi Veren Bankalar

Ramazan bayramı gelmeden bankaların kredi avantajları başladı. Esnafa, memura, işçiye ve emekliye en düşük faizli Ramazan bayramı 2021 kredisi veren bankalar sizleri bekliyor.

3 Ay Ertelemeli Ramazan Bayramı Kredisi Veren Bankalar
Yayınlama: 23.04.2021
Düzenleme: 23.04.2021

Ramazan bayramı gelmeden bankaların kredi avantajları başladı. Esnafa, memura, işçiye ve emekliye en düşük faizli Ramazan 2021 kredisi veren bankalar sizleri bekliyor.

Bankalar potansiyel müşterilerine para satmak için 2021 yılına ait bayram fırsatını da es geçmeyerek bir çok ayrıcalıklarını esnaflar için ele almıştır. Sunulan bu fırsatların içinde ise 3 ay hiç bir şekilde ödemesiz, 100.000 bin TL kadar üst limitler de olan ihtiyaç kredileri ile masrafsız olarak ayda %1.79 den başlayan faiz oranları en dikkat çekenleri olmaktadır. Bankalarca tüm kobi’ lere özel olarak verilen bu bayram müjdesi daha bir çok caiz olanakları adeta cezbediyor.

Finansbank Ramazana Özel Kredi Veriyor

QNB Finansbank dan 36 Vade imkanı. Bayramda esnaf vatandaşa 36 vade imkanı sunan bankada 3 ay erteleme seçeneği size cazip gelebilir. Finansbank’ dan en para ile en az 1000 TL en fazla 75 bin lira çekip Nisan’da ödemeye başlayacağınız taksitler iş yerinizin nakit sıkıntısına çözüm olacaktır. Bu krediye başvuracak Kobi ve Esnaf vatandaşlar 0850 222 1 900 numaralı telefondan kredinin ayrıntılarına ve istenilen belgeler hakkında bilgi alabilirler.

QNB Finansbank, Ramazan Bayramı’na özel olarak %1,44’ten başlayan faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor. Üstelik alacağınız kredinin ödemelerini 3 ay sonraya erteleme imkanı da vermektedir. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredinizin başvuruları hemen yapıp, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

htiyaçlarına uygun olarak alacağınız krediniz için %1,44’den başlayan faizler ile rahatlıkla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 3 ay ve 36 ay vade aralıklarında tercih edeceğiniz kredinizi şimdi alıp, 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Finansbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu kredi türü bayrama özel kampanyalar dahilinde olduğu için başvurunuzu hemen yaparak 3 ya sonra ödemeye başlayabilirsiniz

Finansbank QNB Finansbank; 10.000 TL için 12 ay vade %1,44 faiz oranı ile ayda sadece 933,33 TL ödeyerek ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz.

 • QNB Finansbank müşterileri müşteri hizmetleri numarası olan 0850 220 8 573‘ü arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.
 • İhtiyaç Kredisi başvurularını beklemeden dakikalar içerisinde yapmak isteyen kişiler ise Türkiye’ nin krediye özel ilk mobil uygulaması KrediGO aracılığıyla başvurularını yapabilirler.
 • SMS ile başvuru yapacak olan vatandaşlar ise T.C Kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak anında başvuruda bulunabilirler.

Garanti Bankasından 3 Ay Ödemesiz Kredi Müjdesi

Kullanmış olduğu kredinin taksitlerini hemen ödemeye başlamak istemeyenler için 3 ay sonra ödemeli esnaf kredisi imkanları bulunmaz bir fırsat gibi gözükmektedir. Bu tarihi kadar ister banka ister ise İnternet ve cep şubeden yapacağınız başvurularda çekeceğiniz kredinin ödemelerini tam 3 ay sonra başlaya bilirsiniz. Bankanın şuan için İnternet sitesinde faiz oranı %1.79 civarlarında seyretmektedir. Siz esnaflara özel tam 36 aya kadar ihtiyaç kredisi cinsinden verilecek olan kredinin 100.000 TL kullanılması durumunda aylık ödemesi 3.847,76 TL olacaktır. Toplam geri ödeme tutarı ise 138.519,65 TL olacaktır. Tüm kesintiler dahilinde yıllık maliyet oranı %23,4168 olmaktadır. T.C kimlik numaranız ile şubeye gitmeden doğrudan İnternet üzerinden HEMEN BAŞVURU yapabilirsiniz.

Çektiğiniz Kredinizi Olduğunda Ödemek İstemez misiniz ?

Bayrama özel olarak Akbank vade sorunu yaşayanlar için çözümü bence kökten çözmüş durumdadır. 12 ay vadeli olarak kullanacağınız kredinin ilk ödeme taksitini belirlemek sizin elinizde. İstediğiniz zaman ödemelerine başlaya bileceğiniz bayrama özel sunulan kredinin ilk ödeme rakamını da yine siz belirleye biliyorsunuz. 365 gün içinde ödemelerini istediğiniz zaman başlaya bileceğiniz kredinizin faiz oranları da bankanın teminatı altında. Hiç bir şekilde vade dolana kadar artan faiz oranlarından etkilenmeyeceksiniz. Bankanın şubesine gitmeden cep telefonlarınız ile başvuru yapmak için tek yapmanız gereken SMS kısmına OLDUGUNDAODE yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı girip bu mesajı 4425‘ göndermektir. Size en yakın banka şubesi ve fırsatta yer alan imkanlar hakkında ‘‘Olduğunda Öde Kredisi 12 ay vadeye kadar olan TL spot kredi Detaylı bilgiyi https://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Oldugunda-Ode-Kredisi.aspx adresinden öğrenebilirsiniz.

Hemen Onaylı Adınıza Tanımlanmış Olan Krediden Yararlanmak İstemez misiniz ?

Zaman kaybı yaşamadan direk sıcak paralarına kavuşmak isteyenler için müjdeli haber TEB’den geldi. Başvuru yaptığınız an itibarıyla sadece 3 dakika da adınıza tanımlanmış olan kredinizi alabilirsiniz. 30 bin TL kadar olan kredinizi 36 ay vadeli olarak %1.60 faiz oranları ile bayrama özel kredi olanaklarından yararlanacaklar mutlaka bu başvurularını bankaya ait olan İnternet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir. https://tes.teb.com.tr/kurumsal/Parola.do adresinden kurumsal müşteriler için oluşturulan bölümden giriş yaparak başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz. Şayet bir sisteme giriş için şifreniz yoksa yine aynı sayfa üzerinden  bölümünden şifrenizi alabilirsiniz.

Hemen onay imkanını bayrama özel esnafımıza hafta tatilinde dahi sunan başka bir bankamız ise Türkiye İş Bankası’dır. 50 bin TL kadar olan ihtiyaçlarınızı banka İşCep yada İnternet şubesi üzerinden yapacağınız başvuru için hemen onay vermektedir.

Ramazan bayramı kredileri 2021

En Üst Limitli Bayrama Özel Esnaflara Kredi Veren Bankalar

Kredinin vadesi ve faiz oranı kadar size verilecek olan üst limitte çok önemlidir. İşinizi görmeyecek kadar parayı düşük faiz ve uzun vadede alsam ne olacak diyenler için en az 1.000 en fazla 75.000 TL ile kadar üst limitler de esnafa bayrama özel olarak kredi veren iki bankamız mevcuttur.

 • QNB Finansbank 75 bin TL üst limitli olarak sizlere 2021 senesinin bayramına özel kredi sağlamaktadır. Üstelik ödemelerinizi arzu ederseniz de hemen başlayabilme imkanı sağlamaktadır. Detaylı bilgiyi 0-850-222-1-900 dan öğrene bilirsiniz.
 • ING bankası sanırım en üst miktarda size ihtiyaçlarınız doğrultusunda bayram kredisi sunan banka gibi gözükmektedir. 100 TL üst limitli 36 ay ödemeli ve en güzeli de 90 gün sonra çekmiş olduğunuz parayı ödemek istiyorsanız Nisan sonuna kadar elinizi çabuk tutun derim.

Esnafa Hafta Sonu Dahil Anında  Kredi İmkanı Sağlayan Bankalar!

En büyük müşteri potansiyeli olarak bankaların görmüş olduğu esnafa artık hafta sonları dahi anında kredi olanakları sağlanmaktadır. Bireysel müşteri işlemlerinde dahi sıra beklemeyen esnaflar artık ihtiyaç duydukları nakit para işlemleri içinde özel ayrıcalık sahibi olacaklar. 50.000 TL üst limitleri ile 2021 yılında başlatılan proje kapsamında Türkiye İş Bankası mobil uygulaması olan İŞCEP üzerinden esnafların yapacakları başvurularda hafta sonları dahil nakit para akışı sağlamaktadır. Akıllı herhangi bir cep telefonu ile İŞCEP uygulamasını HEMEN yükleyerek bu avantajlı kredi olanaklarından sizlerde istifade edebilirsiniz.

Yaklaşan bayram telaşının bankalar için anlamı müşteri yarışına girmektir. Bayram ve özel günlerde yaptıkları cazip ödeme ve faiz fırsatları ile insanların nakit ihtiyacını karşılayacak bir çok banka, 2021 yılı içinde uygun kredi çözümleri sunmaktadır. Sizde esnaf ve ya Kobi iseniz bu bayram kredisi kampanyalarını değerlendirebilir ve ihtiyaçlarınız için finansman sağlayabilirsiniz. 300 bin liraya kadar kredi alma olanağı sağlayan ve anında en hızlı kredi kolaylığını sağlayan bankaları ve bu bankalara yapabileceğiniz kredi başvurularını mercek altına alalım.

 • Ramazan Bayramına Özel 3 Ay Geri Ödemesiz Bayram Kredisi
 • Garanti Bankası
 • Halk Bankası Esnafa Bayrama Özel Kredi Fırsatı
 • İş Bankası Bayram Kredisi Uygun Faiz Oranı
 • Yapıkredi Bayram Kampanyası
 • Şekerbank
 • QNB Finansbank dan 36 Ay Vade
 • ING Bank 100 Bin Lira Esnaf Kredisi

Ramazan Bayramına Özel 3 Ay Geri Ödemesiz Bayram Kredisi

Bir iş yeri ya da bireysel ihtiyaçlar için zaman zaman bütçenizin yetmediği anlar olmaktadır. Bankalarda bu noktada sizin için finansman sağlayacak çözüm önerileri bulunmaktadır. Garanti Bankası da nakit sıkıntısı çeken vatandaşa ödeme kolaylığı ile bayrama özel bir kampanya yapmıştır. Bu bankadan alacağınız ticari krediye 3 ay ödemesiz ulaşmak sizi oldukça rahatlatacaktır. Aldığınız krediyi hemen gelecek ay ödemek zorunda olmadığınız için bu fırsat cazip bir fırsattır. Nisan ve Haziran aylarında başvuru yapmanız ve kredinizin onaylanmasının devamında ödemeye Ağustos itibari ile başlanacaktır. Alt limit 1.000 lira olarak belirlenmiş ancak üst limit belirtilmemekle birlikte 300 bin liralık kredi başvurunuza uygun faiz oranı 36 ay vade uygulanmaktadır. Tek tıkla internet bankacılığı ya da Garanti cep uygulaması ile başvuru sağlayabilir ya da size en yakın şubeden ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Yapıkredi Bayram Kampanyası

Yapıkredi’nin bayram için size özel yaptığı kampanyada şubeye bile gitmeye gerek kalmadan anında kredinizi hesabınıza aktarmaktadır. Ertelemek istemediğiniz ihtiyaçlarınız için bayram kampanyalarını da fırsat bilerek 75 liralık kredi başvurunuza evinizden ya da iş yerinizden akıllı telefonlarınıza indireceğiniz Yapı Kredi Mobil uygulama yada internet bankacılığı ile başvuru sağlayabilirsiniz. Dakikalar içinde gelecek onay mesajı ile esnaf olarak ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmayacaksınız.

Şekerbank Taksit Ertelemeli Bayram Kredisi

Şekerbank geçtiğimiz yıl yaklaşan Ramazan Bayramı’na özel müşterilerinin nakit ihtiyaçları için kampanya başlatmıştı. Banka, 60 aya varan vadelerin yer aldığı kampanya kapsamında, %0,79’dan başlayan faiz oranları ve 3 ay taksit erteleme imkânı sunuyordu. 2021 yılında 3 ay ertelemeli bayram kredisi Ramazan için size iyi gelecek bir kampanya yapılması bekleniyor.

Kampanya düzenlendiğinde 444 78 78 numaralı çağrı merkezinden kredi başvurunuzu sağlayabilir ve 36 aya kadar geri ödeme kolaylığı ile kredinizi kullanabilirsiniz. Çekeceğiniz 10 bin liralık ihtiyaç kredinizi 398 liralık taksitlerle 3 ay erteleyerek ödeyebilirsiniz.

ING Bank 100 Bin Lira Kobi Hızlı Kredi

Uygun kredi seçenekleriyle kredi çekmek isteyen vatandaşın tercih ettiği bankalar arasında bulunan ING Bank’ ın müşterileri için 100 bin lira kredi imkanı % 1,65 faiz oranlarıyla sunmaktadır. Hızlı Kredi kapsamında başvurabileceğiniz kredi limiti tutarı minimum 3.000 TL, maksimum 100.000 TL’dir.

KOBİ Hızlı Krediye başvurular;

ING Mobil uygulamasını yükleyerek Kurumsal Mobil bölümünden uygulamaya giriş yapmadan başvurabilirsiniz. Hemen başvur’a tıklayarak başvurabilirsiniz. Üstelik ING müşterisi olmanız gerekmiyor!

Erteleme seçeneği mevcut bankadan alacağınız krediye 36 gibi uzun bir vade de sahip olabilirsiniz. Bu ve bunlar gibi bankalardan sunulan pek çok avantajlı bayram kredisine hemen en yakın bankaya giderek şahsen başvuru yapabileceğiniz gibi bankaların Mobil şubelerinden de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıntılar

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.